تبلیغات
فروش موسیقی و سریال و فیلم مجاز - كنسرت زیبای استاد ایرج بسطامی

فروش موسیقی و سریال و فیلم مجاز - كنسرت زیبای استاد ایرج بسطامی

درباره وبلاگ

برای ارسال محصولات، حداقل میزان خرید شما باید 10 هزار تومان باشد (بدون احتساب هزینه پست)
مدیر وبلاگ : موسیقی سریال

كنسرت زیبای استاد ایرج بسطامی
موضوع : موسیقی ایرانی،

كنسرت زیبای استاد ایرج بسطامی

  کنسرت زیبایی از مرحوم  ایرج بسطامی
 در یک سی دی تصویری با کیفیت خوب ، قابل پخش با رایانه و سایر دستگاه های پخش خانگی

 قیمت 4700 تومان

کنسرت زیبایی از مرحوم  ایرج بسطامی
 
در یک سی دی تصویری با کیفیت خوب ، قابل پخش با رایانه و سایر دستگاه های پخش خانگی
ایرج بسطامی همکاری فروانی با استاد کیوان ساکت داشت .وی درباره استاد ایرج بسطامی  می گوید :
 اولین و آخرین فعالیت هنری ایرج بسطامی با من بود.
اولین فعالیت هنری ایرج به صورت جدی در شهر تهران و با گروه عارف مصادف بود که من به عنوان تک نواز تار در آن گروه حضور داشتم، اولین کنسرت ما با پرویز مشکاتیان در تالار وحدت برگزار شد که در بخش تار و آواز من و مرحوم بسطامی مورد توجه مردم واقع شد.
این نوازنده تار افزود:در آن زمان (سال 69)غیر از مصاحبه های که روزنامه های وقت با پرویز مشکاتیان داشتند گفتگوی مفصلی هم با من درباره آن اجرا کردند.
وی افزود: ایرج بسطامی حدود چهار سال دچار بیماری شد و بستری بود به علت مشکلات جسمی و التهابات روحی نمی توانست فعالیت داشته باشد بعد از آن دوره نزد من آمد و آلبوم «فسانه»که در حقیقت تولد دوباره هنری ایرج در کاراکتری جدید بود را باهم منتشر کردیم، که آن آلبوم مورد توجه منتقدین هنری و دست اندرکاران حوزه موسیقی قرار گرفت که به عقیده خود ایرج بسطامی مجموعه ای از بهترین آوازهای او در آن وجود دارد.
ساکت با بیان اینکه خودش و ایرج بسطامی کنسرت های بسیاری را در شهرستان های ایران برگزار کردند خاطرنشان کرد:در شهرهای اهواز تهران اصفهان و بسیاری از شهرهای دیگر با هم به روی صحنه رفتیم.
این مدرس موسیقی افزود:آخرین اثر ایرج بسطامی «بی کاروان کولی »مرثیه ای برای اخوان ثالث بود و خود ایرج علاقه بسیاری به این اثر داشت که یادم هست وقتی شجریان این قطعه را شنید بسیار خوشش آمد.
ساکت در خصوص ویژگی های صدای ایرج بسطام گفت: ایرج بسیار با احساس می خواند و خیلی تمرین می کرد وقتی قرار بود تصنیفی را بخواند بارها قسمت های مختلف آن تصنیف و کلمه به کلمه آن را تکرار می کرد و حتی زمانی که قرار بود بم بخواند حجم صدایش را از دست نمی داد و در بیان احساس بسیار قدرتمند عمل می کرد.
ایرج بسیار به قولش وفادار بود وجدان کاری بسیار داشت،قانع بود ، خلوت را به جمع ترجیح می داد و آدم آرامی بود و ما جای خالی اش را بعد از فاجعه بم بسیار احساس می کنیم .
وی در پایان گفت: قرار بود مجموعه ای گسترده از ساز من و آواز ایرج بسطامی منتشر شود، که دیگر فرصتش باقی نماند


 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید