تبلیغات
فروش موسیقی و سریال و فیلم مجاز - کنسرت محمد رضا لطفی و دکلمه هوشنگ ابتهاج+ کنسرت باغ ارم شیراز

فروش موسیقی و سریال و فیلم مجاز - کنسرت محمد رضا لطفی و دکلمه هوشنگ ابتهاج+ کنسرت باغ ارم شیراز

درباره وبلاگ

برای ارسال محصولات، حداقل میزان خرید شما باید 10 هزار تومان باشد (بدون احتساب هزینه پست)
مدیر وبلاگ : موسیقی سریال

کنسرت محمد رضا لطفی و دکلمه هوشنگ ابتهاج+ کنسرت باغ ارم شیراز
موضوع : موسیقی ایرانی،

کنسرت محمد رضا لطفی و دکلمه هوشنگ ابتهاج+ کنسرت باغ ارم شیراز

 بخش اول  کنسرت استاد محمدرضا لطفی و دکلمه اشعار توسط همشنگ ابتهاج ( ه - - سایه ) و تنبک نوازی و همنوازی تنبک و تار استاد محمد قوی حلم
 بخش دوم که ویدئویی کمیاب از جوانی های استاد لطفی و استاد زنده یاد فرهنگ فر است که در باغ ارم شیراز اجرا و برگزار گردیده

 قیمت 5700 تومان

 

کنسرت محمد رضا لطفی و دکلمه استاد هوشنگ ابتهاج  (ه -ا- سایه)  با همراهی تمبک  محمد قوی حلم
همراه با ویدئویی کمیاب از نوازندگی استاد محمد رضا لطفی و زنده باد فرهنگ فر در باغ هنر شیراز که مربوط به سالهای جوانی لطفی است

در یک دی وی دی  تصویری  قابل پخش با رایانه و سایر دستگاه های پخش خانگی
این کنسرت و اجرای زنده هم مثل همه آثار استاد لطفی پر است از ظرایف ریز برای مشتاقان و اهالی موسیقی
این دی وی دی شامل دو بخش است:
بخش اول : کنسرت استاد محمدرضا لطفی و دکلمه اشعار توسط  استاد هوشنگ ابتهاج ( تخلص شعری سایه )  و تنبک نوازی و همنوازی تنبک و تار استاد محمد قوی حلمبخش دوم که ویدئویی کمیاب از جوانی های استاد لطفی و استاد زنده یاد فرهنگ فر استاین برنامه در باغ ارم شیراز اجرا و برگزار گردیدهبیوگرافی و زندگی نامه محمدرضا لطفی:
محمدرضا لطفی در سال ۱۳۲۵ در شهر گرگان به دنیا آمد. وی به مدت پنج سال در هنرستان موسیقی به آموختن موسیقی پرداخت و موسیقی را نزد استادانی چون علی اکبر شهنازی، حبیب الله صالحی فراگرفت.
پس از پایان هنرستان به دانشکده موسیقی راه یافت و به تکمیل آموخته‌هایش پرداخت. در این زمان از دیگر استادان نیز بهره جست که می توان به این نام ها اشاره کرد: نورعلی برومند، عبدالله دوامی،سعید هرمزی و سایر استادان دانشکده موسیقی. محمدرضا لطفی در سال ۱۳۴۳ جایزه نخست موسیقی‌دانان جوان را نیز کسب کرد.

در جشنواره موسیقی جشن هنر ۱۳۵۴در شیراز به همراه محمدرضا شجریان و ناصر فرهنگ‌فر به اجرای راست پنجگاه پرداخت که بسیار مورد توجه قرار گرفت. در اجرای ردیف آوازی توسط عبدالله دوامی با ساز تار وی را همراهی کرد.
در سال ۱۳۵۳ به عضویت گروه علمی دانشکده موسیقی درآمد و در همین سال همکاری خود را با رادیو آغاز کرد. به مدت یک سال و نیم به عنوان مدیر گروه موسیقی دانشکده موسیقی هنرهای زیبای تهران به کار مشغول شد و پس از آن از این سمت استعفا کرد.
در سال ۱۳۵۴ گروه شیدا را راه اندازی کرد و به همراه گروه عارف به سرپرستی حسین علیزاده به بازخوانی و اجرای دوباره آثار گذشتگان پرداخت.
کانون موسیقی چاووش را با همکاری هنرمندانی مثل حسین علیزاده، پرویز مشکاتیان، علی اکبر شکارچی و ... راه‌اندازی کرد و در طی یک فعالیت چشمگیر آثاری از این گروه به جای ماند که به گفته بسیاری از اساتید از بهترین کارهای موسیقی ایران به شمار می‌روند.
پس از انحلال چاووش بعد از سفرهای زیادی که برای کنسرت به ایتالیا، فرانسه و آلمان کرد، در سال ۱۳۶۵ به آمریکا رفت.
علاوه بر کنسرت‌های متعدد در سراسر آمریکا، مرکز فرهنگی هنری شیدا را در واشنگتن تاسیس کرده است.
وی هم اکنون پس از سال‌ها دوری از وطن به ایران بازگشته است و در مکتب خانه میرزا عبدالله به تدریس علاقه مندان موسیقی مشغول است

ادامه مطلب
نویسنده :
یکشنبه 12 شهریور 1396 - 06:56 ب.ظ
 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید